Üldkontaktid

PEAKONTOR
Tammi tee 51, Harku 76915
Harju maakond
telefon +372 671 2500
faks +372 671 2555
ebe(at)betoonelement.ee

Saa juhised

 

HARKU TEHAS
Tammi tee 51, Harku 76915
Harju maakond
telefon +372 671 2500
faks +372 671 2555
ebe(at)betoonelement.ee

Saa juhised

 

TAMSALU TEHAS
Betooni 3, Tamsalu 46107
Lääne-Viru maakond
telefon +372 32 58 600
tamsalu.joonised(at)betoonelement.ee

 

Juhtgrupp

Vaido Leosk

Vaido Leosk

Tegevjuht


ebe@betoonelement.ee

+372 67 12500

Aare Pärna

Aare Pärna

Müügidirektor


aare.parna@betoonelement.ee

+372 671 2520, +372 511 5092

Marge Junkur

Marge Junkur

Personalijuht


marge.junkur@betoonelement.ee

+372 671 2500

Natalia Masterova

Natalia Masterova

Finantskontroller


natalia.masterova@betoonelement.ee
+372 671 2500
Andres Aas

Andres Aas

Arendusjuht


andres.aas@betoonelement.ee
+372 671 2530, +372 510 5344

Jaanus Olop

Jaanus Olop

Projekteerimisosakonna juhataja


jaanus.olop@betoonelement.ee
+372 671 2509

Priit Kärner

Priit Kärner

Harku tehase juhataja


priit.karner@betoonelement.ee
+372 671 2578, +372 521 2840

Marek Prees

Marek Prees

Tamsalu tehase juhataja


marek.prees@betoonelement.ee
+372 325 8620, +372 516 5608

Irina Meisterson

Irina Meisterson

Büroojuht


 irina.meisterson@betoonelement.ee
+372 671 2500

Müük ja turundus

Aare Pärna

Aare Pärna

Müügidirektor

aare.parna@betoonelement.ee
+372 671 2520, +372 511 5092

Indrek Rattasepp

Indrek Rattasepp

Eelmüügi juht


indrek.rattasepp@betoonelement.ee
+372 671 2516, +372 508 6940

Neeme Kasela

Neeme Kasela

Müügiinsener


 neeme.kasela@betoonelement.ee
+372 671 2513, +372 517 2774

Koit Jalakas

Koit Jalakas

Ekspordi müügiinsener/eelarvestaja


koit.jalakas@betoonelement.ee
+372 671 2552, +372 502 4464

Martin-Sven Käärid

Martin-Sven Käärid

Eelarvestaja


martin-sven.kaarid@betoonelement.ee
+372 671 2515, +372 523 0696

Kaido Kindel

Kaido Kindel

Keskkonna- ja põllumajandustooted CABRO™ divisjoni projektijuht

kaido.kindel@betoonelement.ee
+372 671 2527, +372 528 8695

Kairet Luiga

Kairet Luiga

Infrastruktuuri toodete ViaPlus™ juht


kairet.luiga@betoonelement.ee
+372 671 2551, +372 5330 3868

Projekteerimine

Jaanus Olop

Jaanus Olop

Projekteerimisosakonna juhataja


 jaanus.olop@betoonelement.ee

Mati Jõgiste

Mati Jõgiste

Projekteerija


 mati.jogiste@betoonelement.ee

Projektijuhtimine

Toomas Böttcher

Toomas Böttcher

Projektijuht


toomas.bottcher@betoonelement.ee
+372 671 2519, +372 504 5227

Kristjan Leht

Kristjan Leht

Projektijuht


kristjan.leht@betoonelement.ee
+372 671 2556, +372 5334 0460

Finants ja IT

Natalia Masterova

Natalia Masterova

Finantskontroller


natalia.masterova@betoonelement.ee
+372 671 2500
Olga Linden

Olga Linden

Pearaamatupidaja


olga.linden@betoonelement.ee
+372 671 2522, +372 503 9482

Reet Kruuse

Reet Kruuse

Raamatupidaja


reet.kruuse@betoonelement.ee
+372 671 2524

Ostud ja logistika

Rauno Pikkor

Rauno Pikkor

Ostu- ja logistikajuht


rauno.pikkor@betoonelement.ee
+372 671 2512, +372 514 5686

Kristjan Saaremets

Kristjan Saaremets

Harku tehase valmistoodangulao juhataja

kristjan.saaremets@betoonelement.ee
+372 671 2538, +372 521 7762

Alo Rosme

Alo Rosme

Kesk- ja tööriistalao juhataja

 

alo.rosme@betoonelement.ee 
+372 671 2577, +372 5301 5234

Marika Vidrigsmann

Marika Vidrigsmann

Tamsalu tehase valmistoodangulao juhataja


marika.vidrigsmann@betoonelement.ee
+372 325 8615, +372 5342 7725

Inge Alviste

Inge Alviste

Tamsalu laojuhataja


inge.alviste@betoonelement.ee
+372 325 8604, +372 5348 0935

Harku tehas

Priit Kärner

Priit Kärner

Harku tehase juhataja


priit.karner@betoonelement.ee
+372 671 2578, +372 521 2840

Jaanus Alliksaar

Jaanus Alliksaar

Harku tehase tootmisjuht


jaanus.alliksaar@betoonelement.ee
+372 515 7492

Sergei Graf

Sergei Graf

Tootmistehnoloog


sergei.graf@betoonelement.ee
+372 501 2882

Tamsalu tehas

Marek Prees

Marek Prees

Tamsalu tehase juhataja


marek.prees@betoonelement.ee
+372 325 8620, +372 516 5608

Ülo Kaldam

Ülo Kaldam

Tamsalu tehase tootmisjuht


ulo.kaldam@betoonelement.ee
+372 325 8621, +372 516 8245

Anneli Vaiksaar

Anneli Vaiksaar

Personaliassistent


anneli.vaiksaar@betoonelement.ee
+372 325 8609, +372 524 1769 

Kvaliteet, tootmine ja tehniline teenistus

Aare Lessuk

Aare Lessuk

Kvaliteedijuht


aare.lessuk@betoonelement.ee
+372 671 2534, +372 514 3319

Taavi Saarna

Taavi Saarna

Tootmise planeerija


taavi.saarna@betoonelement.ee
+372 5192 9051

Mihkel Anderson

Mihkel Anderson

Töökeskkonnaspetsialist

mihkel.anderson@betoonelement.ee
+372 671 2564, +372 5330 8677

Sergei Graf

Sergei Graf

Tootmistehnoloog


sergei.graf@betoonelement.ee
+372 501 2882

Meelis Jõgevest

Meelis Jõgevest

Tehnilise teenistuse juht


meelis.jogevest@betoonelement.ee
+372 671 2531, +372 511 4004

Guido Arbus

Guido Arbus

Harku tehn. teenistuse juhataja


guido.arbus@betoonelement.ee
+372 671 2594, +372 524 9037

Paigaldus

Marko Haabjärv

Marko Haabjärv

Paigaldusosakonna juhataja


marko.haabjarv@betoonelement.ee
+372 5340 9037